0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان
FaraShop - Advanced filtering

ماهیگیری ورزشی و یا ماهیگیری اسپرت به ورزشی گفته می شود که افراد بدون در نظر گرفتن جنبه اقتصادی و ارتزاقی آن به صید ماهی می پردازند.ماهیگیری که بسیار پرطرفدار است جز رشته های ورزشی مفرح شناخته می شود زیرا روح وجسم افراد را برای مدت ها تحت تاثیر قرار می دهد و با خارج نمودن احساسات و انرژی های منفی در ماهیگران نشاط و شادی را به ارمغان می آورد.در حقیقت ماهیگیری با ایجاد پیوندی عمیق میان طبیعت و فرد به دور از دغدغه های روزمره زندگی اش فرصت تفکر و تعقل بیشتری نسبت به جهان پیرامونش می یابد. تاثیرات این ورزش را بر سلامت روح وجسم و تغییر نگرش به زندگی و علل استقبال گسترده از ورزش ماهیگیری اگر چه ماهیگیری به عنوان یک تفریح شناخته می شود که افراد در اوقات فراغتشان به آن روی می آورند اما در حقیقت این ماهیگیری فراتر از یک سرگرمی است و سال های زیادی است که به عنوان یک ورزش شناخته میشود.

ماهیگیری ورزشی است بسیار جالب و دوستداشتنی! اول اینکه برای ماهیگیری در کنار طبیعت هستید وگویی با ذات طبیعت در آمیخته اید. اینجاست که طبیعت آغوش پر مهر خویش را به روی شما باز میکند و به دور از قیل و قال شهر، هوای پاک، کوه، آب و مناظر بکر و زیبا را پیش رویتان قرار میدهد. شاید به همین دلیل است که خیلی سریع تر از ورزش های دیگر بر سلامتی انسان تاثیر میگذارد. دامنه تاثرات ورزش ماهیگیری را بر سلامت جسم و روح و حتی شیوه نگرش انسان به زندگی بسیار گسترده است.

تاثیرات ورزش ماهیگیری بر روح و روان

 1. از آنجاییکه ماهیگیری فرد را در تعامل مستقیم با طبیعت قرار می دهد خیلی سریع باعث کاهش استرس و تنش در انسان میشود.
 2. مطالعات علمی و البته تجربه ثابت کرده است این ورزش میتواند کمک شایانی به رفع بیماریهای عصبی همچون افسردگی و اظطراب بکند.
 3. در حقیقت این سرگرمی درمانی شما را به سمت طبیعت می کشاند و اجازه می دهد استرس های روزانه خود را در دامان آرام و پر مهرش به کلی از یاد ببرید.
 4. فوایدی که ماهیگیری بر سلامت روح و روان دارد بسیار ارزشمندتر از به دست آوردن یک ماهی است.
 5. بهتر است بگوییم همین که به قصد ماهیگیری به طبیعت روی می آورید برای نشاط سلامت روح کافی است حتی اگر دست خالی برگردید.
 6. تاثیرات درمانی ماهیگیری به این دلیل است که آسودگی ذهنی تحرک جسمانی خفیف و گاهی ارتباطات اجتماعی را به همراه خواهد داشت. به همین دلیل است که ماهیگیری به عنوان یک ورزش ضد اظطراب در نظر گرفته میشود. این نوع ماهیگیری را می توان تمرینی برای صبر نیز دانست.

از این رو گروه تجاری آسیا تلاش نموده تا لوازم و تجهیزاتی را اراء دهد که از لحاظ کیفیتی در حد استاندارد های جهانی باشند تا شما خریداران عزیز علاوه بر داشتن احساس آرامش در هنگام ماهیگیری از خرید خود هم کاملا رازی و خوشنود باشید 
 • وضعیت
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • پرفروشترین
 • ارزانترین
 • گرانترین
 • الفبا
 • محبوب ترین
DNN