0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان
FaraShop - Advanced filtering

دوربین شکاری تک ‌چشمی

هنگامی که در طبیعت هستید، چه لذتی بالاتر از اینکه زیبایی‌ها را از فواصل دور با جزئیات و در اندازه بزرگ ببینید. دوربین شکاری تک ‌چشمی وسیله‌ای سبک و قابل حمل است که این تجربه لذت‌بخش را برای شما فراهم می‌کند.برای مشاهده تصاویر از قاب دوربین شکاری تنها باید یک چشم شما باز باشد. در واقع همان چشمی که در برابر لنز دوربین قرار می‌گیرد باز می‌ماند.در دوربین شکاری تک چشمی نباید انتظار داشته‌باشید بزرگ‌نمایی به میزان گسترده‌ای انجام می‌شود. لنز، منشور و عدسی در این دوربین عمل بزرگنمایی را انجام می‌دهند.اگر اهل گشت و گذار در طبیعت هستید، بهترین دوربین برای شما، مدل تک چشمی تلسکوپی خواهد‌بود. سبک وزن بودن و قابلیت استفاده با یک دست در نور کم از جمله ویژگی‌های دوربین تک چشمی تلسکوپی‌ست.

لیست درخشان‌ترین برندهای دوربین شکاری

برند بوشنل

دوربین‌های مدل بوشنل از دسته دوربین‌های باکیفیت کشور آلمان است. یکی از ویژگی‌های خاص دوربین‌های بوشنل ضد زنگ‌بودن آنهاست. برای سفر به طبیعت این مدل بهترین عملکرد را برای شما خواهد‌داشت.

برند نیکون

کمتر کسی‌ست که اهل عکاسی باشد و نام برند نیکون برایش آشنا نباشد. به جرات می‌توان گفت این برند معتبرترین و بیشترین تولیدات لنز و دوربین را در طی فعالیت‌های تجاری خود داشته‌است. محل استقرار شرکت نیکون در شهر توکیو ژاپن است اما فعالیت این کشور تنها محدود به این کشور نیست.

برند کومت 

برندکومت برندی است که اگر از دوست داران و طرفداران دوربین های تک چشمی هستید قطعا با آن اشنایی کامل دارید.این برند هم مانند برند رقیبش بوشنل از دوربین های با کیفیت آلمانی محسوب میشود.ترکیب خاص مواد اولیه بدنه و ترکیب abs و آلیاژ آلومینیوم از نقات قوت این برند دوربین سازی است.

برند بایگیش

برند بایگیش یک برند روسی‌ست که به دلیل تولید لنزهای قوی و باکیفیت بسیار طرفدار دارد. استحکام بالا، قابلیت حمل آسان و … از جمله دیگر ویژگی دوربین‌های شکاری بایگیش است.

برند سوپرزنیت

اگر می‌خواهید سراغ یکی از برندهای درجه یک ژاپن بروید، سوپرزنیت قطعا با هدف شما سازگار است. این برند سابقه‌ای طولانی در تولید دوربین‌هایی با دقت بالا و درجه یک دارد.

 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا
  • محبوب ترین
DNN