0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان
FaraShop - Advanced filtering

لامپ سیار، لامپی می باشد که می توانید از آنها بدون نیاز به برق شهری استفاده نمایید. از همین رو برای مسافرت ها، کمپینگ ها و .. بسیار مفید می باشند.اگر مایلید تا چراغی داشته باشید که فضای بیشتری را روشن نماید، باید از چراغ های آفتابی استفاده نمایید، در غیر این صورت چراغ های مهتابی نیز عالی می باشند.لامپ های سیاری که امروزه برای ایجاد نور در محیط های تاریک استفاده می شوند، دارای ویژگی های متفاوتی می باشند. اما اغلب آنها دارای طول سیم بلند هستند که به خوبی می توان آنان را جابجا نمود.البته امروزه برخی از مدل ها دارای آهنربا هستند که می توانید آنها را به راحتی به سطوح مختلف بچسبانید.

لامپ سیار ماشین

لامپ سیار ماشین یکی از لوازم کاربردی رانندگان محسوب می شود. شما می توانید این مورد را به راحتی به بخش فندک ماشین یا باتری خودروی خود متصل نموده و از نور آن استفاده نمایید.برخی از چراغ ها کوچک بوده و به راحتی به محل فندک متصل می شوند. اما برخی دیگر به گیره نیاز دارند تا به خوبی مستحکم باقی بمانند.

چراغ سیار ال ای دی

لامپ های چراغ های سیار موجود در بازار می توانند متفاوت باشند. یکی از پرکاربردترین موارد چراغ های ال ای دی هستند.این چراغ ها دارای ریسه های ال ای دی هستند و به راحتی نور مورد نیاز افراد را فراهم می آورند. باید در نظر داشت که نور تولید شده توسط چراغ های فوق زیاد بوده اما گرمای کمی تولید می نمایند.

چراغ سیار مخصوص اتومبیل

چراغ های سیار مخصوص اتومبیل به باتری خودرو متصل می شوند و نور مورد نیاز افراد را فراهم می آورند. این چراغ ها دارای توان خاصی هستند و از همین رو میزان برق مصرفی آنان نیز متفاوت می باشد.افراد بر اساس نیاز خود لازم است تا از چراغ مناسب بهره ببرند. چراغ های مخصوص خودرو باید طول زیادی داشته باشند.

لامپ سیار مسافرتی

در مسافرت ها گاها نیاز است که بتوانید نور مورد نیاز در شب را فراهم نمایید اما امکان دسترسی به برق شهری وجود ندارد. در این موارد توصیه ما استفاده از لامپ های سیار است. این موارد می توانند به راحتی به باتری خودرو متصل شوند و نور مورد نیاز را فراهم آورند.

لامپ سیار خودرو

لامپ سیار خودرو یک گزینه کاربردی است که وجود آن در ماشین ها بسیار مهم است زیرا در شب می تواند به کمک باتری خودرو نور مورد نیاز را فراهم آورد.البته این لامپ ها دارای ویژگی های متفاوتی می باشند اما باید در نظر داشته باشید که توان لامپ ها دارای اهمیت بالایی است که باید در نظر گرفته شوند.چراغ سیار خودرو یک وسیله کاربردی در ماشین می باشد که تهیه آن به تمام رانندگان توصیه می شود. این وسیله برای افرادی که اغلب شب هنگام رانندگی می نمایند، می تواند کاربردی باشد. البته در برخی از کمپینگ ها و مسافرت ها نیز می توان از این چراغ ها برای روشن نمودن محیط بهره برد.این مورد مخصوصا برای افرادی که تمایل بیشتری برای رانندگی در شب دارند، اهمیت دارد. البته از چراغ سیار خودرو می توان برای موارد دیگر همانند روشن نمودن محیط در شب یا حین برنامه های کمپینگ نیز استفاده نمود.
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا
  • محبوب ترین
DNN