0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

درباره ما

گروه تجاری آسیا کمپینگ

گروه تجاری آسیا کمپینگ دارای 25 سال تجربه در ضمینه واردات و توضیع انواع لوازم کمپینگ و شکار است و در تمام این مدت تلاش کرده تا با ارائه اجناس با کیفیت همواره رضایت مشتریانش را فراهم سازد.این گروه تجاری تلاش کرده تا با ارائه لوازم کمپینگ و طبیعت گردی برای تمامی اقشار جامعه لذت یک سفر طبیعت گردی و یا کمپینگ شبانه را برای آنها فراهم سازد.گروه تجاری آسیا کمپینگ برای تهیه و توضیع لوازم کمپینگ و طبیعت گردی با شرکت ها و برندهای گوناگونی وارد مذاکره شد و در نهایت با تعدادی از این شرکت ها و برند ها وارد همکاری شد یکی از این برند ها که امروزه برند بسیار محبوبی در سطح کشور محسوب میگردد برند smallsun است و گروه تجاری آسیا کمپینگ موفق به کسب نمایندگی این برند در شرق کشور شده است.برند تجاری اسمال سان (smallsun) که در سال 2003 تاسیس گردیده با زیر بنایی بالغ بر 20000 متر مربع و دارا بودن بیش از 600 پرسنل سالانه بیش از 10 میلیون عدد انواع: هدلایت، چراغ دستی، نور ماهیگیری، نور دوچرخه، پرژکتور های شکاری، چراغ های کمپینگ و... را وارد بازار دنیا می نماید که سایت های معتبر اروپایی از جمله: Amazon, ebay, alibaba, fast tech, DX(deal extreme) , geek buying, ever buying از این برند معتبر در فروش جهانی خود استفاده می نمایند، یکی از مزایای مهم این کمپانی معتبر محصولاتی با طول عمر و کیفیت در حد استانداردهای جهانی است. اکثر محصولات این کمپانی ضد آب، پر نور، تمام فلز، مدت زمان نور دهی بالا و سرعت شارژ سریع را دارا می باشد. 

 

هدف آسیا کمپینگ

گروه تجاری آسیا کمپینگ همواره در تلاش ایجـاد رونـدی همیـشگـی از تجـربـه ای عالـی برای مشتـریـان و کلیه افراد در هر زمان و مکان بوده است.
فرقی نمی کند خریدارباشید یا فروشنده،از هر قشر و در هر سطح و هر جایی باشید ما مشتـاقانـه امیدواریم تجـارت الکتـرونیـک بخشـی از زنـدگـی روزمـره شمـا شـود و هر زمان در صدد به روز بودن هرچه بیشتر شما قدم بر می داریم.امید ما ساختن آینده ای بهتر برای شماست و برای بهتر شدن، همواره خود را محک می زنیم و از اشتباهات خود درس می گیریم. دانش و ایده های بکر، برای ما ارزش بیشتری نسبت به تفکرات قدیمی و روش های سنتی دارند. به عنوان یک تیم هیچ چیز وجود ندارد که نتوانیم به آن دست یابیم. <<ارسال سریع>>,<<ارائه بهترین قیمت>> و <<ضمانت اصل بودن کالا>> سه اصل اولیه است که گروه تجاری آسیا کمپینگ از نخستین روز تاسیس سعی کرده به آن پایبند باشد و با رعایت این سه اصل، هرسال، حوزه‌های تازه‌ای را در فروش کالا و خدمات، به دایره‌ی فعالیت خود افزوده است.

خدمات به مشتریان در آسیا کمپینگ 

فروشگاه اینترنتی آسیا کمپینگ با هدف ارائه بهترین محصولات و خدمات، و جلب رضایت کامل مشتری پایه گذاری شده است. هدف ما تبدیل شدن به فروشگاهی است که همه  افراد، از هر قشر جامعه، بتوانند نیازهای خود را در کوتاه ترین زمان و با صرف کمترین هزینه، و با بالاترین کیفیت ممکن در آن تامین کرده و با رضایت خاطر استفاده نمایند.
خدمت رسانی به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش تیم فنی و فروش فروشگاه اینترنتی آسیا کمپینگ این بوده که رضایت خاطر مشتری تامین شده و تجربه خوبی از خرید ، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد.لبخند رضایت مشتری مهم ترین بخش کار ماست، به همین دلیل استفاده از اجناس با کیفیت، بهره گیری از سیستم تخفیف، هدیه، حمایت بیشتر از مشتریان دائم و … برای جلب رضایت کامل مشتریان در نظر گرفته شده است. در ضمن، سیستم پشتیبانی این فروشگاه، همواره پاسخگوی تمام سوالات مشتریان در مورد کالا و خدمات ارائه شده این فروشگاه می باشد.

کلام آخر

هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.فروشگاه اینترنتی آسیا کمپینگ این امکان را برای شما فراهم می کند که نیازهای خود را در کوتاه ترین زمان و با صرف کمترین وقت و با کیفیت ترین شیوه برآورده کنید
اصلی ترین برنامه کاری آسیا کمپینگ خدمت رسانی به مشتری بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش تیم فنی و فروش آسیا کمپینگ این بوده که رضایت خاطر مشتری تامین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد. مشتری مهم ترین بخش کار ماست.
در پایان شعار فروشگاه اینترنتی آسیا کمپینگ بهترین انتخاب و بهترین خدمات شایسته مشتریان آسیا کمپینگ است و تمامی تصمیمات آسیا کمپینگ بر پایه حفظ و جلب اعتماد مشتریان گرفته می شود.

DNN